Oog voor details (1)

Als je als fotograaf aan het werk bent op een bruiloft dan probeer je aan alles te denken, want er gebeurt erg veel op zo’n trouwdag en je wilt eigenlijk alle belangrijke dingen vastleggen. Je moet dan ook zeker op de details letten, zoals bijvoorbeeld de trouwringen!

Iets waar wij op een bruiloft even naar vragen zijn de trouwringen. Met een mooie close-up opname kun je daar voor of na de trouwceremonie of even tijdens het ‘get ready’-moment een mooi plaatje van maken.

imm007

De foto’s op deze blog mogen voor niet-commerciele doeleinden worden gebruikt onder vermelding van: kopisusufotografie.wordpress.com.

The photos on this blog may be used for non-commercial purposes quoting: kopisusufotografie.wordpress.com.

~ door kopisusufotografie op 11/09/2013.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

 
%d bloggers liken dit: